צילומי רחפן

DRONEORANGETEMP.png

ברשותנו מגוון רחפנים מקצועיים, כל הכלים רשומים ברשות התעופה האזרחית (רת"א) ומופעלים על ידי מטיסים רבי ניסיון  עם רישיון הטסה מסחרית של רשות התעופה האזרחית, תחת רישיון מפעיל אווירי ומסחרי וביטוח צד ג'. ההתמחות שלנו היא צילום אוויר ברמה קולנועית וברזולוציית 4K ומעלה. אנחנו מהבודדים בארץ בעלי הסטוריית אישורי הטסה בתוך תחום שדות תעופה בינלאומיים פעילים כמו נתב"ג ושדה רמון. צילום מהאוויר הינו עניין רציני ודורש מקצועיות  ומיומנות גבוהה בהטסה, ידע וניסיון בהגדרות המצלמה המעופפת וכן קומפוזיציה נכונה על מנת שהתוצאה תהיה בעלת מראה קולנועי (סינמטי).

הטסת רחפן מקצועית דורשת לימוד יסודי ומיומנות הנרכשת לאורך זמן, להטסה שמטרתה צילום קולנועי נדרש גם ידע נרחב בצילום, יכולת קומפוזיציה והבנת הסצנה המצולמת, התחשבות בכיוון כמות ואיכות האור ומקצועיות בהגדרת הפרמטרים השונים של המצלמה המעופפת. כמו כל כלי טיס מאויש או בלתי מאויש, אחרי העליה לאוויר הטייס או המטיס נדרשים לשמור על בטיחות הטיסה מעל הכל. המרחב האווירי של מדינת ישראל מחולק לאזורים שונים בהם ניתן לצפות במפות אוויריות שהנפיקה רשות התעופה האזרחית. ישנם אזורים רבים בהם הטיסה מוגבלת או אסורה. תכנון נכון של יום צילום מצמצם את האפשרות של עיכוב בלוקיישן עקב מגבלות שהתגלו לפתע. 

רבים אינם מודעים כי להטסת רחפן באזורים עירוניים ובסמיכות לאנשים נדרש רשיון מטיס המונפק לאחר מבחן מעשי ומבחן תיאורטי על ידי רשות התעופה אזרחית - רת"א. בנוסף חייב המטיס לעבוד תחת מטרייה של מפעיל אווירי - בדיוק כמו חברת תעופה המפעילה טיסות סדירות. בנוסף, תנאי נוסף לקבלת הרשיון הוא הוכחת קיום ביטוח צד ג'. באזורים רבים בארץ קיימות הגבלות הטסה. ברבים מאזורים אלה ניתן לתאם מול מגדלי פיקוח, מפעילי מנחתים, מודיעין טיס וכו", הטסה במסגרת זמן ובאזור מוגדרים מראש. לתיאום אווירי יש חשיבות עליונה לשמירה על בטיחות הטיסה ולצמצום בעיות מנהלתיות ביום צילומים צפוף...
להמשך קריאה>>